arnicrème® bierze udział w wyzwaniu! A Ty?

Sport to zdrowie!

Aktywność fizyczna działa bardzo korzystnie zarówno na nasze ciało, jak i duszę. Wpływa pozytywnie na zdrowie psychiczne, zwiększając potrzebę dążenia do doskonałości i budowania pewności siebie. Każdy biegacz dobrze o tym wie!

Niezależnie od tego, czy biegasz okazjonalnie, czy regularnie, indywidualnie, czy grupowo, na pewno odczuwasz wielką przyjemność z wykonywanego wysiłku i postępów, które stale robisz.

Arnicreme®
w wydarzeniach sportowych

Boiron wraz z Arnicreme® towarzyszy biegaczom podczas ich zmagań sportowych. Maraton, to ogromny wysiłek dla całego ciała. Dziesiątki pokonanych kilometrów sprawiają, że nasz organizm jest przeciążony, a mięśnie odmawiają posłuszeństwa.

Po tak intensywnym biegu, masaż z Arnicreme®, zawierającym ekstrakt ze świeżej Arnica montana*, w sposób naturalny i stopniowy pomoże w regeneracji mięśni i powrocie do pełnej formy!

Dołącz do nas!

Arnicrème® razem z Tobą podejmuje Wyzwanie!

Arnicreme® jest partnerem strategicznym Wyzwania Runner’s World podczas 20 PKO Maraton Poznań, który odbędzie się 20 października 2019 roku. Podczas maratonu, dystrybuowane będą próbki Arnicreme®, dzięki czemu po wyścigu będziesz mógł się odprężyć, zrelaksować i zregenerować!

Przyjdź i walcz o najlepszy czas lub biegnij swoim tempem, by stanąć na linii mety! Regenerację oraz złagodzenie odczucia bólu mięśni osiągniesz dzięki masażowi z kremem Arnicreme®.

Poznań:  20 października 2019

Poznań: 20 października 2019

Sprawdź
*Produkt kosmetyczny z ekstraktem ze świeżej rośliny Arnica montana
Arnicrème

OK